logo
Domas Petrulis: Dirbau ir toliau dirbsiu Panevėžio krašto žmonių labui!

img_2319

 

 

 

 

 

 

 

Dėkoju visiems už palaikymą šiuose Seimo rinkimuose! Jūsų buvo iš ties daug! Pirmumo balsų gavau 2114 ir tai yra net 1210 daugiau nei prieš ketverius metus. Vien Aukštaitijos vienmandatėje apygardoje gavau 3664б, 217 balsų daugiau nei buvau gavęs per praeitus rinkimus. Tariu visiems labai nuoširdų ačiū! Spaudžiu kiekvienam ranką ir apkabinu. Deja, šio Jūsų palaikymo man nepakako, kad patekčiau į antrą turą.

Visą Seimo kadenciją nuoširdžiai dirbau Panevėžio krašto žmonių labui. Nebuvo nei dienos, kuomet būčiau suabejojęs savo pasirinktu keliu. Kiekviena minutė, valanda ar diena praleista su kraštiečiais man buvo, yra ir bus neįkainuojama! Nuveikta iš ties daug gerų darbų, inicijuota daug įvairių socialinių iniciatyvų. Deja, daug svajonių taip ir liko neįgyvendinta… Tačiau mano širdis visada čia – Panevėžio krašte! Svajonės niekada nemiršta!

Tikiu, kad Lietuvą galime pakeisti tik dirbdami drauge! Lietuva būtų daug laimingesnė, jei visuomenėje būtų daugiau solidarumo ir socialinio teisingumo. O kad tai įvyktų, privalo išlikti stipri politinė kairė, kuri šiuo metu išgyvena gilią krizę. Lietuvos socialdemokratų partija privalo keistis ir iš esmės atsinaujinti! Tai yra didelis iššūkis visiems LSDP nariams! Priimu asmeniškai šitą iššūkį!