logo
Respublikinio LSDP sąskrydžio Šventojoje atgarsiai

Birželio 9-11 dienomis Šventojoje vyko 15-asis LSDP sąskrydis. Mūsų skyrių atstovavo virš 70 bičiulių- Krekenavos , Žibartonių, Paįstrio, Velžio, Dembavos, Raguvos , Molainių, Vaivadų, Centro ir kt. grupių nariai, jaunimiečių atstovai.

15 kartą, nepraleidusi nė vieno sąskrydžio,vyko Jūratė. Visa eilė partiečių čia atvyko pirmą  kartą

Džiūgu, kad mūsų skyrius aktyviai dalyvavo visose privalomose rungtyse: virvės traukime, šaudyme, jūrmylės bėgime. O dar smagiau, kad ir pasirodėme gana gerai. Virvės traukime iškovojome III vietą ir parsivežėme taurę bei diplomą. Turime puikias, pasišventusias šiai rungčiai, ir atiduodančias nepaprastai daug jėgų, Žibartonių grupės moteris- mūsų komandos branduolį: Aušrytę, Daivutę, Rimutę, Ilonėlę. Kasmet komandoje dalyvauja mūsų Modesta, o šiais metais prisijungė  krekenavietė Vilija, ir,žinoma, šaunieji mūsų vyrai Rimantas ir Dainius. Dėkingi už pagalbą lemiamu momentu žibartoniečiams Jurgitai ir Audriui bei krekenaviečiui Gintautui.  Puikiai virvės traukėjams gelbėjo ,,masažistės”, nuotaiką kėlė mūsų šauni palaikymo komanda. Nėra respublikoje skyriaus, kuris tris metus iš eilės būtų prizininkų gretose: štai 2015m-iškovota I vieta, 2016 m.-II vieta, 2017 m.-III vieta. O mes tokie.

Šaudymo varžybose rajono garbę gynė Gita, Romas ir Vaclovas. 60- ties komandų tarpe mes buvome 30-ti. Jūrmylę bėgo raguviečiai Egidijus ir Aušrytė, krekenavietės Laimutė ir Irma  bei šauni panelė iš Žibartonių Rugilė. 60-ties komandų tarpe jie užėmė 34 vietą. Dėkingi visiems, gynusiems mūsų skyriaus garbę.

Kaip visada, sąskrydžio dalyviai lieka neabejingi  žibartonietės Audrutės parengtai prisistatymo programai. Šį kartą ji, sukėlusi didžiules ovacijas ir juoko pliūpsnius, apdovanota specialiu prizu. Nes pasirodė pats ,,Rytis Cicinas” su ,,Rokados” šokėjomis. O juos beprotiškai žavingai, nepakartojamai ir juokingai įkūnijo Kęstutis ir šokėjos Daivutė, Rimutė, Ilonytė ir Vilija.

Gražiai sutikome mus aplankiusius svečius: LSDP pirmininką G. Palucką, buvusį pirmininką A. Butkevičių, visą būrį Seimo narių ir partijos vadovybės atstovų. O bičiulių iš kitų rajonų- nesuskaičiuosi: mus lankė, mes svečiavomės pas juos…

Dėkingi visiems dalyvavusiems, visiems daugiau ar mažiau prisidėjusiems prie mūsų geros nuotaikos pajūryje. Visų pirma- nepakartojamajam mūsų Zigmui ir Augutei už palapinę, kėdes, stalus, puikų palapinės dekorą ir t.t., Zenonui ir Dainiui. Ačiū mūsų Gitai , Mikui, vairuotojui Algiui. Arūnui, Kamilei – už įamžintas akimirkas. Už nepaprasto skonio sriubą – Jūratei, Onutei, Jonui, Povilui. Už ,,nukaldintus” medalius dėkojame Genutei, už ,,Upytės malūną” upytietei Dalytei. Mūsų stalas būtų buvęs tuščias, jeigu ne Jūratėlė su savo merginomis, Aušrytė ir Dainius. Visur spėjome, visur dalyvavome, buvome geros nuotaikos, nes mums ,,komandavo” šaunioji Audrutė. O viskuo pasirūpindamas, mus visus bendram darbui, dar rengiantis sąskrydžiui, sutelkė skyriaus pirmininkas Antanas. Šiltas jo bendravimas sąskrydyje su partiečiais, ,,sirgimas “ už kiekvieną mūsų pasirodymą  visiems kėlė nuotaiką.

Visas tris dienas buvęs puikus oras, šokiai diskotekoje su ,,Radistais”, rateliai pajūry, aidint linksmai kapelos muzikai ir dainoms, nepakartojamas Ryčio Cicino ir ,,Rokados” koncertas, mūsų tarpusavio pašnekesiai iki vėlumos, puiki nuotaika, juokas, susiklausymas, kovingumas, supratingumas, draugo peties pajautimas- ir paliko, manau, visiems mums neišdildomus įspūdžius.

Taigi, lauksime kito sąskrydžio.

                                                            Palmira Liolienė